سبد خرید

درباره ما:
بازرگاني پزشكيان از سال ۱۳۲۷ خورشيدي در بازار تهران كار خود را در زمينه موادغذايي و حبوبات آغاز نمود.اين مجموعه با لطف و عنايت پروردگار متعال افتخار دارد با كسب تجربه بيش از شصت سال، يكي از فروشندگان قديمي و مطرح در حوزه موادغذايي، حبوبات، برنج و غلات باشد و در اين زمينه دستاوردهاي فراواني را كسب و به همراه دارد.
اين واحد صنفي، در بازار فروش محصولات و كالاهاي خود را هم به طريق عمده، ويژه تجار و فروشندگان كلي و هم به ‏صورت جزئي براي مصرف‏‏ كنندگان و خريداران جزء ارائه مي‏نمايد.
كالاها و محصولات ارائه شده در اين مجموعه براي خريداران عمده و خرد، هم از نظر كيفيت و مرغوبيت و همچنين از نظر قيمت خريد در سطح بسيار مناسبي ارائه مي‏گردد، چراكه حضور اين گروه در قلب بازار فروش محصولات غذايي ايران مي ‏باشد و به لحاظ قدمتي كه در اين حوزه از خود به جا گذاشته‏‏ ايم به نوعي منصفانه‏ ترين و عادلانه‏ ترين فروش را براي خريداران عمده و جزئي داشته و داريم.
از اين رو از شما دعوت مي‏ نماييم تا با ارتباط با ما و پيوستن به جمع مشتريان و خريداران اين مجموعه، ما را مفتخر به آشنايي بيشتر نموده و از محصولات و خدمات ما بهره ‏مند گرديد.
بي ‏شك در درجه اول عنايت خداوند متعال و از پس آن محبت‏ ها و اعتماد مشتريان و خريداران، ما را در مسير آينده پشتيبان بوده و به فردايي بهتر رهنمون مي ‏سازد.

در حال بارگذاری ...