سبد خرید

درباره ما:
بازرگانی پزشکیان از سال ۱۳۲۷ خورشیدی در بازار تهران کار خود را در زمینه موادغذایی و حبوبات آغاز نمود.این مجموعه با لطف و عنایت پروردگار متعال افتخار دارد با کسب تجربه بیش از شصت سال، یکی از فروشندگان قدیمی و مطرح در حوزه موادغذایی، حبوبات، برنج و غلات باشد و در این زمینه دستاوردهای فراوانی را کسب و به همراه دارد.
این واحد صنفی، در بازار فروش محصولات و کالاهای خود را هم به طریق عمده، ویژه تجار و فروشندگان کلی و هم به ‏صورت جزئی برای مصرف‏‏ کنندگان و خریداران جزء ارائه می‏نماید.
کالاها و محصولات ارائه شده در این مجموعه برای خریداران عمده و خرد، هم از نظر کیفیت و مرغوبیت و همچنین از نظر قیمت خرید در سطح بسیار مناسبی ارائه می‏گردد، چراکه حضور این گروه در قلب بازار فروش محصولات غذایی ایران می ‏باشد و به لحاظ قدمتی که در این حوزه از خود به جا گذاشته‏‏ ایم به نوعی منصفانه‏ ترین و عادلانه‏ ترین فروش را برای خریداران عمده و جزئی داشته و داریم.
از این رو از شما دعوت می‏ نماییم تا با ارتباط با ما و پیوستن به جمع مشتریان و خریداران این مجموعه، ما را مفتخر به آشنایی بیشتر نموده و از محصولات و خدمات ما بهره ‏مند گردید.
بی ‏شک در درجه اول عنایت خداوند متعال و از پس آن محبت‏ ها و اعتماد مشتریان و خریداران، ما را در مسیر آینده پشتیبان بوده و به فردایی بهتر رهنمون می ‏سازد.

در حال بارگذاری ...